Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Hakkımızda

Norafix , yapışkanlı etiketler ve çift taraflı endüstriyel bantlar, ana faaliyet konusu olmakla birlikte bilgisayar etiketi ve lazer etiketleri (kendinden yapışkanlı) konularında da Türkiye çapında faaliyet göstermektedir. Kuruluşu üç sene gibi genç bir yaşa sahip olan firmamız kurucularının kırtasiye başta gelmek üzere çeşitli sektörlerde ki on yıla yakın tecrübelerini Norafix bünyesinde değerlendirmektedir. Norafix bant tüm sektörlere sitemizde sergilemem ürünleri tam müşteri memnuniyeti ilkesi ile itilaflı ürünlerde tam iade garantisi ile gerek vadeli uygun fiyatlar gerekse peşin alımlarda en avantajlı fiyatlarla hizmet vermektedir. Norafix bant 2008 yılı içerisinde yeni yapılanma süreci ile tüm bilgiişlem sistemini yenileyip en hızlı ve en güvenilir teknolojileri kullanılarak ürün takibi yapmaktadır. Bunun yanı sıra Norafix bant bünyesinde satılan tüm ürünler en yeni teknoloji makinelerle üretilmiş olmasına dikkat edilmektedir. Kısaca Norafix bant 1 müşteri memnuniyeti odaklı 2 güvenilir ürün temini 3 hızlı servis hizmeti 4 en uygun fiyatı veren firma olmayı amaçlamıştır. Bu dört prensibimiz müşterilerimizle sürekli çalışma açılışından uzun vadeli ve işbirliği içerisinde bulunduğumuz firmalarla sürekliliek arz etmesini en ön planda tutabilmeyi amaçlamaktadır.

İstanbul merkezli olan firmamız İstanbul içersinde en acil siparişleri bile anında karşılama kapasitesine sahip olup şehirlerarası sevkiyatlarını kargo, ambar veya kendi özel araçlarımızla planlı ve programlı bir şekilde yürütmektedir. Beş kişilik personelle kurulmuş olan Norafix bant, 2008 yılı içersinde yeni ürün guruplarına ağırlık vermeyi düşünüp inşaat sektöründe kullanılan maskeleme bantı diye bilinen (krep) tek tarafı yapışkanlı kağıt bant ve halk içersinde koli bandı diye bilinen (PP – Ambalajlama bandı) tek tarafı yapışkanlı PVC bant türü konularından en uygun fiyatı vermeyi hedeflemektedir.

Firmamız bilinen ürünlerin dışında herkesçe bilinmeyen her sektörün kendisine has özellikleri olan endüstriyel diyebileceğimiz onlarca bant türündede sitemizde resimli tanımları yapılan ürünlerin satışını yapmaktadır. Norafix bant ın tüm ürünleri başta sağlık sektöründe kullanılan tek kullanımlık malzemeler, ambalaj, mobilya, otomotiv, inşaat, boya, beyaz eşya, reklam ajansları vb. sektörlerin tümünde kullanılmaktadır.

Norafix bant hizmet vermiş olduğu konularla ve ürünlerle ilgili olarak her türlü bilginin alınabileceği müşteri memnuniyet ilkesini en ön planda tutan hizmet anlayışı ve kaliteli ürün tedarik edip piyasaya arz etmesini severek yapan personel yapısı ile her türlü soru ve sorunlarınıza ilgi göstereceğine taahhüt eder.

Hakkımızda